Negalėjimas vaikščioti – liūdna perspektyva, ypač vaikams. Tačiau tai nereiškia, kad visą likusį gyvenimą reikia graužtis ir jaustis nevisaverčiu! Vežimėliuose sėdintys žmonės taip pat nori ir gali linksmintis, todėl šį kartą siūlome pamatyti keletą itin originalių karnavalinių kostiumų idėjų.
Skaityti toliau »
Nemaža dalis žmonių sode kabina inkilus tam, kad rytais girdėtų smagią paukštelių giesmę. Tačiau inkilas tampa ne tik naujaisiais sparnuočių namais, bet ir puikia puošmena. Dalinamės pačiomis įdomiausiomis ir kūrybingiausiomis idėjomis!
Skaityti toliau »
Naudingi dizainerių atradimai, kurie ne tik puošia, bet ir palengvina gyvenimą. Vaikydamiesi estetinio grožio, daiktų kūrėjai dažnai būna priversti paaukoti funkcionalumą, o juk jis, iš esmės, yra svarbiausia daikto savybė. Sukurti daiktai, visų pirma, turi būti patogūs, o ne tik gražūs. Žemiau pristatyti darbų pavyzdžiai yra paprasti ir naudingi.
Skaityti toliau »
Dailininkas Isaac Salazar iš knygų daro skulptūras tiesiog užlenkdamas lapus. Gaunasi trimatės raidės ir net žodžiai. Salazaras laiko savo darbus art-objektais ir ragina žmones naudoti knygas pakartotinai po jų perdirbimo. Nors neaišku, kam reikia knygas perdirbinėti, kodėl negalima jų tiesiog palikti ateities kartoms?
Skaityti toliau »
Neseniai JAV Nacionalinė Mažmeninės Prekybos Federacija atliko tyrimą ir sužinojo, kurios prekės dažniausiai vagiamos JAV parduotuvėse. Kai kuriuos vagiamų prekių kategorijos nustebino net pačius analitikus.
Skaityti toliau »
Kas gali būti nuobodžiau už paprastą muilo gabalą, gulintį vonioje ant spintelės? Bet to tikrai negalima pasakyti apie nestandartinį rankų darbo muilą.
Skaityti toliau »
Kaip žavi auksarankiai, sugebantys iš paprastų daiktų padaryti bet ką. Tam, kad sukurtum kažką gražaus, nebūtina leisti daug pinigų ir laiko, užteks šiek tiek jėgų ir įkvėpimo ir prasidės tikra magija.
Skaityti toliau »
Subtiliai parinktos dovanos padeda palaikyti gerus asmeninius ir dalykinius santykius. Norint išrinkti tinkamą dovaną nebūtina išleisti daug pinigų. Daug labiau reikia fantazijos, takto ir šiokio tokio išmanymo. Eiti į svečius su dovanomis – viena seniausių tradicijų pasaulyje, tačiau reikia būti apdairiems, žinoti, kas kada tinka.
Skaityti toliau »
Gaminame savo rankomis ir stebiname aplinkinius.
Skaityti toliau »
Anot programos Coast, rodomos per BBC, tobuliausios proporcijos pilių iš smėlio statymui - aštuonios dalys sauso smėlio ir viena dalis sauso. Egzistuoja hipotezė, kad senovės egiptiečiai, prieš statydami piramidę, darė jos modelį iš smėlio.
Skaityti toliau »
1 2 ... 17 18

Kategorijos