Artėjant žiemai, galima prisiminti gerus dalykus, susijusius su šiuo šaltu metų laiku. Pavyzdžiui, žurnalas Wired išrinko dešimtuką geriausių arktinių nuotraukų. Nuotraukas siuntė ir už jas balsavo žurnalo skaitytojai.
Skaityti toliau »
Žmonės mėgsta gyvūnus... Vieni augina kates ir šunis, kiti pirmenybę teikia egzotiškesniems gyvūnėliams – šeškams, ežiukams ar net... kapibaroms. Pastarosios primena jūrų kiaulytes ir yra maždaug šuns dydžio, be to, labai mielos ir draugiškos.
Skaityti toliau »
Mažasis arkliukas gimė pas Paul ir Kay Goesslingus, kurie specializuojasi miniatiūrinių arklių veisime. Tačiau mažoji Thumbelina, net ir palyginus su miniatiūriniais arkliukais yra gana maža. Ji yra laikoma nykštukine šios rūšies versija. Todėl būdama 43,2 cm ūgio ir sverdama 27 kg, ji yra mažiausias arklys pasaulyje.
Skaityti toliau »
Gyvenimas sudarytas iš unikalių įvykių, kuriuos mes klaidingai skirstom į sėkmes ir nesėkmes. Juk aplink nuolat vyksta maži stebuklai, kurie padaro mūsų gyvenimą nuostabiu nuotykiu.
Skaityti toliau »
Peržiūrėkite, kai bus liūdna... Blogą nuotaiką kaip ranka nuims :)
Skaityti toliau »
Šie mieli pūkuoti gyvūnėliai yra kuo tikriausi, nors kai kurių atskirti nuo pliušinių gyvūnėlių tiesiog neįmanoma... Smagaus žiūrėjimo!
Skaityti toliau »
Pingvinai panašūs į žmones... Šiose nuotraukose užfiksuotas jų gyvenimas. Jie, kaip ir mes, tyrinėja pasaulį, kuria šeimą ir augina vaikus.
Skaityti toliau »
Studentas iš Vokietijos Konstantin Datz sukūrė labai įdomų infografiką. Jis iliustravo kolekciją iš 35 populiariausių alkoholinių kokteilių ir surinko juos į vieną smagų plakatą.
Skaityti toliau »
Vien žvelgiant į šias fotografijas pakerta kojas ir ima svaigti galva...
Skaityti toliau »
1 2 ... 43 44

Kategorijos