Craigas Tracy ne šiaip išdažo žmogaus kūną, jo darbai yra visiškai unikalūs. Žiūrint į juos, sunku suvokti, kur baigiasi žmogaus kūnas ir prasideda kompozicijos fonas.
Skaityti toliau »
Keturiolikmetis Zevas gimė Masačiusetse. Jis kuria autoportretus ir mėgsta vaizduoti save siurrealistiškose situacijose, magiškojo realizmo pasaulyje. Tokią portretų seriją jis pavadino „Maža liaudimi“ („Little Folk“).
Skaityti toliau »
Fotografė Tracy Raver savo studijoje daro gražias miegančių kūdikių nuotraukas.
Skaityti toliau »
Vaikystėje visi mes mėgome žaisti su maistu – vieni statydavo iš bulvių košės pilis, kiti tiesiog makaluodavo lėkštėje... Bet maistas jau būdavo paruoštas, o mes tik paaugę supratome, kad žaisti galima ir su „pirminėmis medžiagomis“.
Skaityti toliau »
Adele Enersen iš Helsinkio - rašytoja ir jauna mama. Troškimas kurti neduoda jai ramybės kol jos mažylė Mila miega. Adele mėgina atspėti, ką sapnuoja Mila ir su parankiniais daiktais atkartoti jos sapnus realybėje. Mamos vaizduotės dėka Mila jodinėja drambliais, skrenda į kosmosą ir tampa įvairių pasakų veikėja.
Skaityti toliau »
Spalvotais rašikliais užrašų knygelėse ir sąsiuviniuose anglė Andrea Joseph piešia stulbinančius eskizus. Kiekvienas iš mūsų dažnai paišo sąsiuviniuose įvairias keverzones iš nuobodulio, o Andrea padarė iš šio keisto įpročio meną. Savo kūrybos rezultatais mergina dalinasi savo tinklaraštyje ir Flickr.
Skaityti toliau »
Džeikas Olsonas – profesionalus fotografas ir menininkas iš Nebraskos (JAV). Jis daro tokias šiltas, įkvepiančias ir stebuklingas nuotraukas, kad sunku patikėti, jog fotoaparatą į rankas pirmą kartą paėmė sulaukęs 38-erių. Iki tol jis dirbo
Skaityti toliau »
Ebru - tai tapybos ant vandens technika, atkeliavusi iš Turkijos.
Skaityti toliau »
Šiuo gatvės menu galėtų užsiimti net jūsų močiutė. Urban knitting esmė – puošti įvairius gatvės elementus spalvotais mezginiais.
Skaityti toliau »
Iliustratorė Pierrette Diaz sukūrė seriją linksmų piešinėlių, kuriuose pavaizdavo pasaulį, kokį jį mato vaikai. Anot autorės, šias iliustracijas ji sukūrė besiremdama savo pačios fantazijomis iš vaikystės.
Skaityti toliau »
1 2 ... 25 26

Kategorijos