Tai – pats paprasčiausias smėliukas, po kurį prie jūros vaikšto žmonės. Pasirodo, pažvelgus į jį pro 250 kartų didinantį 3D mikroskopą, galima pamatyti net labai įdomių dalykų!
Skaityti toliau »
Pseudoparadoksas, kuris remiasi dviem liaudies išmintimis:
1. Katės visada nusileidžia ant kojų.
2. Sumuštinis visada krenta sviestu į apačią.
Skaityti toliau »
Fotografas Chrisas Jordanas iš Sietlo garsus tapo dėl savo provokuojančių kompozicijų iš šiukšlių. Jo serija "Amerikos Autoportretai" (2007-2009) paprastai ir vaizdingai rodo auditorijai statistinius duomenis.
Skaityti toliau »
Egzistuoja daug spekuliacinių kalbų apie interneto naudą ir žalą. Vieni teigia, kad dėl interneto visuomenė bunka, kiti - kad interneto dėka žmogui atsiveria neribotos galimybės. Tačiau, kaip ten bebūtų, internetas daro didelę įtaką žmogaus įpročiams, gyvenimo būdui ir net mąstysenai.
Skaityti toliau »
Šiame technologijų amžiuje tiesiog neįmanoma būti vienišam, nes internetas praktiškai verčia žmones jungtis į būrelius pagal interesus, ir jeigu, tarkime, tau patinka po pamokų (paskaitų) dėvėti seną močiutės peruką ir chalatą arba skaityti garsiai Karlo Markso „Kapitalą“, gali pabandyti internete susirasti savo bendraminčių. O štai keli tokių keistų socialinių tinklų pavyzdžiai.
Skaityti toliau »
Dabar žmonės neturi laiko skaityti. Visas savo laisvas minutes jie praleidžia prie kompiuterio ar žiūrėdami televizorių. Mes jums papasakosime, kodėl skaityti knygas yra net tik įdomu, bet ir naudinga.
Skaityti toliau »
Mokslas nestovi vietoje ir dabar apie daugelį dalykų, susijusių su žmogaus svoriu, mokslininkai turi naują nuomonę.
Skaityti toliau »
Kompiuteriniai žaidimai, kaip pramogos forma, yra puiki tuom, kad mes nejučia tobulėjam. Spalvingos grafikos, fantastiški garso takeliai, intriguojantys ir nenuspėjami scenarijai – visa tai yra puiku. Tačiau taip pat kompiuteriniai žaidimai yra mokymosi priemonė. Norėdami įsitikinti šiuo teiginiu, reikia detaliau panagrinėti, kokią įtaką mūsų smegenims turi šis laiko praleidimo būdas.
Skaityti toliau »
Paskatinti vaikus domėtis knygomis yra daugybė būdų. Štai kokią gudrybe naudojasi viena iš bibliotekų :) O juk tikrai – smagu ir įdomu. Koks vaikas atsispirtų?
Skaityti toliau »
1 2 ... 5 6

Kategorijos