Economist Intelligence Unit paskelbė geriausių pasaulio miestų reitingą. Gyvenimo kokybę 140 miestų ekspertai vertino pagal 30 kriterijų: saugumas, sveikatos apsauga, socialinis stabilumas, švietimas, infrastruktūros išsivystymas, ekologija, kultūra ir t. t.
Skaityti toliau »
Kvapą gniaužiantys kalnų vaizdai, užfiksuoti José Sarrablo – fotografo ir alpinisto iš Ispanijos.
Skaityti toliau »
Ši vidurinė mokykla 1908 metais buvo įkurta Noginske (vakarų Rusija), tačiau, nors praėjo daugiau kaip 100 metų, atrodo ji daug geriau, negu dauguma šiuolaikinių mokyklų. Galima spėti, kad tokioje aplinkoje mokytis lengviau ir smagiau.
Skaityti toliau »
Norvegija garsėja savo įspūdinga gamta ir kalnuotomis vietovėmis, kurių turi ne vieną. Sakyklos uola, Kjerago akmuo ir „Trolio liežuvis“ - tik kelios populiariausios ir turistų lankomiausios vietos, kuriomis gali pasigirti norvegai.
Skaityti toliau »
Fotografas Gavinas Hammondas įamžino žinomiausias Londono vietas, "įkritusias į balą". Stereotipas apie Londoną, kaip apie miestą, kuris nuolat skęsta lietuje ir rūke, giliai įsišaknijo mūsų sąmonėje. Lietus ir drėgmė tapo savotišku skiriamuoju Londono ženklu, suteikiančiu jam ypatingą romantikos atmosferą. Panašią nuotaiką perteikė fotografas nuotraukų serijoje "Londonas balose" ("London ir Puddles"). Vaikštinėdamas Londono gatvėmis fotografas surinko įdomiausius miesto atspindžius, kurie parodo miestą tokį, koks jis yra.
Skaityti toliau »
Požeminio krioklio Tenesyje (JAV) Ruby Falls vanduo krenta 1200 litrų per minutę greičiu iš maždaug 50 metrų aukščio į pasakiško grožio požeminį ežerą su skaidriu kaip krištolas vandeniu.
Skaityti toliau »
Oregono pakrantėje yra maždaug 11 kv.km. sritis, kurią jau prieš 50 metų pradėjo tvarkyti ir daryti labiau patrauklia vieta turistams, nes nepastebėti visų vietinės gamtos grožybių yra tiesiog neįmanoma.
Skaityti toliau »
Venecijos įlankoje tarp Venecijos ir Lido miestų, šiaurės Italijoje yra sala Poveglija. Jos istorija prasidėjo dar Romos imperijos laikais, kai tūkstančiai žmonių, sirgusių maru, buvo čia atvežami ir paliekami numirti.
Skaityti toliau »
Norėtumėte nuklysti nuo įprastų turistinių takų ir pamatyti kaip Singapūre gyvena paprasti žmonės? Tikriausiai daugelis iš jūsų nusivils: čia nėrą tokių kosminių stiklinių statinių, kokių pilna centre, iš esmės Singapūro gyvenamieji rajonai išvaizda mažai kuo skiriasi nuo lietuviškų, bet yra keli esminiai faktoriai, kurių trūksta pas mus - tobula švara gatvėse ir patogios daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės.
Skaityti toliau »
1 2 ... 28 29

Kategorijos