Kaip suspėti padaryti daugiau, ir ko reikia iki pilnos laimės.
Skaityti toliau »
Apie vyrų ir moterų santykius islamo šalyse egzistuoja daug gandų. Bet įdomu, ką sako apie požiūrį į moteris pati islamo religija.
Skaityti toliau »
Tai fotografės Rene Bayer reportažas, paruoštas laikraščiui The Sacramento Bee, vienam didžiausių laikraščių Kalifornijos sostinėje. Ji įamžino paskutinius berniuko vardu Derekas Medsenas gyvenimo metus. Derekas mirė nuo reto susirgimo - neuroblastomos. Bayer užfiksavo didvyrišką vienišos motinos kovą su liga, aplinkybėmis ir pačiu Dereku, kuris kartais nebenorėjo gydytis...
Skaityti toliau »
Amerikiečių fotografas Jack Radcliffe fiksuoja savo dukters gyvenimą nuo tos akimirkos kai ji pirmą kartą išvydo šį pasaulį Baltimorės ligoninėje 1975 metais.
Skaityti toliau »
Vargu ar dauguma žmonių pasirinks Arktį banglenčių sportui ar bet kuriam kitam aktyviam poilsiui. Tačiau šie bebaimiai vyrai mano, kad Arktis - geriausia vieta gaudyti dideles bangas.
Skaityti toliau »
Ko nederėtų daryti vaikinui per pirmą pasimatymą.
Skaityti toliau »
Neįtikėtina Zaros Abutalib istorija prasidėjo 1955 metais, kai gimdyvė atvyko į gimdymo namus. Ten jos akivaizdoje mirė moteris, kuriai darė Cezario pjūvį, ir Zara taip išsigando, kad pabėgo namo. Maroko kultūroje egzistuoja mitas apie "miegantį kūdikį", neva jis gali gyventi motinos įsčiose ilga laiką, kad apgintų moters garbę. Zara šiuo mitu tikėjo šventai.
Skaityti toliau »
Žmogus, kuris sugalvojo šį žanrą, mėgsta du dalykus: filmus ir keliones. Vieną kartą Allen Fuqua nusprendė sujungti du savo pomėgius ir štai kas gavosi. Paprasti žmonės, nufilmuoti "filmų dekoracijų" fone. Koks filmų mėgėjas savo kolekcijoje nenorėtų turėti tokios savo nuotraukos.
Skaityti toliau »
"Miss Ukraina" Aleksandra Nikolajenko pagimdė savo 76 metų vyrui vaiką. Modelė, iškovojusi titulą kai jai buvo aštuoniolika, ištekėjo už milijardieriaus Filo Raffino, Donaldo Trampo draugo, prieš keturis metus. Šeimoje tai jau antras vaikas, pirmą gražuolė pagimdė 2010 metais. Aišku, nekyla jokių abejonių, kad Filas tiesiog yra labai geras žmogus, ir "Miss Ukraina" ištekėjo už jo tikrai ne dėl pinigų.
Skaityti toliau »
1 2 ... 20 21

Kategorijos