Faktai apie milijonierius

Pasirodo, verslas, kuriame galima užsidirbti milijonus, labai nuobodus. Amerikoje tai – automobilių stovėjimo aikštelių tinklai, suvirinimo įrangos gamyba ir pan. Samdomi darbuotojai milijonieriais niekada netampa.
Turtuoliai nepataria ilgam užsibūti universitetuose. Didžioji milijonierių, kurie visko pasiekė patys, o ne gavo tėtuko palikimą, dalis retai kada išklausė aukštojoje mokykloje daugiau nei du kursus.
Protingi milijonieriai linkę vesti vieną moterį ir gyventi su ja visą gyvenimą.
Kinijoje atsiranda vis daugiau milijonierių, kurie neturi laiko susirasti sau žmoną. Tokiems žmonėms organizuojamos specialios kelionės, kurių metu jie gali pasirinkti gyvenimo palydovę iš kruopščiai atrinktų moterų.
Daugiau nei 35% milijonierių sunkiai dirba 45-55 valandas per savaitę, tuo tarpu paprastas juodadarbis dirba apie 40.
Ekonomiškiausi ir efektyviausi milijonieriai – škotai. Daugiausiai išlaidauja iš visų – rusai.
Tyrimai parodė, kad milijonus uždirba šeimos, kuriose egzistuoja griežta išlaidų kontrolė, o šeimos biudžetas kruopščiai planuojamas. Dauguma milijonierių sako, kad jie sugaišta daug laiko, planuodami savo finansinę ateitį.
Tikri milijonieriai niekada nelepina savo vaikų. Vienintelis dalykas kuriam jie negaili pinigų – išsilavinimas.
Milijonieriai retai perka didelius namus. Visų pirma, didelis namas - tai didelės išlaidos komunalinėms paslaugoms; antra, reikės daug mokėti tarnams, ir trečia – Europoje tai blogo skonio ženklas.
50% Amerikos milijonierių perka automobilius, kainuojančius ne daugiau 25 tūks. dolerių. 20% - ne daugiau 20 tūks. O beveik trečdalis Amerikos milijonierių išvis labiau linkę pirkti naudotus automobilius.
Pasaulyje 80% milijonierių, kurie visko pasiekė patys.
Vakaruose brangiausias milijonierių pagalbininkas – psichoanalitikas. Neaišku, kokį honorarą gauna toks specialistas, tačiau žinoma, kad Roberto de Niro ir eilės milijonierių psichoanalitikė jau nusipirko 8 namus.
Eilinis milijonierius atrodo maždaug taip. Jam 57 metai, jis vedęs ir turi tris vaikus. Pusė pasaulio milijonierių dirba, o populiariausia jų žmonų profesija – mokytoja.
20% milijonierių niekada nesimokė aukštojoje mokykloje, 6% turi mokslų daktaro laipsnį, 8% - teisininko išsilavinimą, 8% - medikai.
Neseniai buvo atlikta milijonierių apklausa, ir jiems buvo užduotas klausimas: kaip užsidirbti savo pirmąjį milijoną. Populiariausias atsakymas – sunkiai dirbti.
Paprastai milijonieriai gyvena pakankamai kukliai ir neleidžia daug pinigų sau, o investuoja. Per metus paprastai investuojama 20% pelno.

Komentarai (10)

Rokas 2016-05-08 21:29
Koks skirtumas ar švariai uždirba ar ne, tokiam biznyje reikia mokėti dirbti, kad ir nešvariai uždirbti pinigai, bet į juos vistiek yra idedama daug darbo.
Petras 2015-09-01 19:24
as irgi noriu mylijonu:)
Petras 2013-02-17 16:11
Labai nekoks straipsnis.
bevardis 2012-11-03 16:41
Noriu paprieštarauti visiems, kurie mano, kad milijonieriai ne dirba, o vagia, jie dirba ir dar daugiau nei kiti. Jie turi proto ir juo naudojasi, o ne sėdi namie ir galvoja iš kur gaut pinigų. Zero gerai sako "Niekad nereikia dirbti dėl pinigų, turi dirbti tam, kad taptum dar geresniu."
aura 2012-09-25 10:01
milijonai neuzkalami sunkiu darbu,nebesvaikit,dauguma kas tiek pinigu turi nesvariais reikalais uzsiima
zero 2012-05-29 23:55
svarbiausia turėti idėją ir kryptingai dirbti, tobulėti, mokytis iš klaidų, o pinigai ateis vėliau, kaip įrodymas, kad eini teisingu keliu. Niekad nereikia dirbti dėl pinigų, turi dirbti tam, kad taptum dar geresniu.
Domas 2012-04-13 13:51
Nesamone kazkokia kokia. Cia kalbama apie kazkokius milionierius skrudzius kurie taupo kiekviena centa iki pat mirties. Jeigu didzioji dalis milionieriu tokie butu tai nei nekilnojamas turtas eitu nei kas pirktu kasnors prabangias masinas.
uzsienietis 2012-03-26 12:59
as darbo nebijau, tik zmoniu man duokit....
e 2012-03-02 11:01
Atsakymas.: nereikia norėt tapt milijonierium, norėdami tiesiog pradėsite ne nuo to galo.
kad pradėt nuo to galo nereikia daryt nieko. Viskas pasidaro savaime. Arba tu turi arba neturi.
as 2012-02-06 14:30
patarlė sako"nuo darbo busi kuprotas o ne bagodas" taigi, dirbti turi kiti, svarbu išmintingai jiems vadovauti.

Kategorijos