Nemaža dalis žmonių sode kabina inkilus tam, kad rytais girdėtų smagią paukštelių giesmę. Tačiau inkilas tampa ne tik naujaisiais sparnuočių namais, bet ir puikia puošmena. Dalinamės pačiomis įdomiausiomis ir kūrybingiausiomis idėjomis!
Skaityti toliau »
Kaip suspėti padaryti daugiau, ir ko reikia iki pilnos laimės.
Skaityti toliau »
Mažasis arkliukas gimė pas Paul ir Kay Goesslingus, kurie specializuojasi miniatiūrinių arklių veisime. Tačiau mažoji Thumbelina, net ir palyginus su miniatiūriniais arkliukais yra gana maža. Ji yra laikoma nykštukine šios rūšies versija. Todėl būdama 43,2 cm ūgio ir sverdama 27 kg, ji yra mažiausias arklys pasaulyje.
Skaityti toliau »
Gyvenimas sudarytas iš unikalių įvykių, kuriuos mes klaidingai skirstom į sėkmes ir nesėkmes. Juk aplink nuolat vyksta maži stebuklai, kurie padaro mūsų gyvenimą nuostabiu nuotykiu.
Skaityti toliau »
1862 metų liepos 4 dieną, jaunas matematikas Charles Dodgson, geriau žinomas kaip Lewis Carroll, plaukiojo valtimi su draugais.
Skaityti toliau »
Apie vyrų ir moterų santykius islamo šalyse egzistuoja daug gandų. Bet įdomu, ką sako apie požiūrį į moteris pati islamo religija.
Skaityti toliau »
Požeminio krioklio Tenesyje (JAV) Ruby Falls vanduo krenta 1200 litrų per minutę greičiu iš maždaug 50 metrų aukščio į pasakiško grožio požeminį ežerą su skaidriu kaip krištolas vandeniu.
Skaityti toliau »
Fotografė iš Helsinkio Wilma Hurskainen pasiūlė trims savo seserims atkurti jų bendras nuotraukas, kurias padarė jų tėvas, kai jos buvo mažos. Ir štai kas išėjo.
Skaityti toliau »

Kategorijos